صافکاری Pdr

صافکاری Pdr که به آن صافکاری مدرن نیز گفته می شود.

صافکاری Pdr روش تعمیر سازگار با محیط زیست است که درکسری از زمان ، با کسری از هزینه ، بدنه یک وسیله نقلیه را به حالت کارخانه باز می گرداند.

از روش صافکاری مدرن می توان برای از بین بردن برجستگی ها و فرورفتگی های وسایل نقلیه و همچنین چین وچروک های بدنه و صدمات ناشی از تگرگ  در مجموعه صافکاری بیابانی استفاده کرد.

این روش می تواند انواع فرورفتگی ها ، ضایعات و چین و چروک های بدنه را از بین ببرد. صافکاری مدرن PDR یک تکنیک تخصصی است که برای بازگرداندن وسایل نقلیه به سرعت و با صرفه اقتصادی به شرایط کارخانه خود استفاده می شود.

به علاوه ،اگر آسیبی به رنگ وارد نشود، می توان قُــری های بدنه را با استفاده از صافکاری مدرن ترمیم کرد.

 علاوه بر این ، PDR یک راه حل عالی برای کمک به بازگرداندن وسیله نقلیه شما به حالت اولیه برای فرورفتگی در هر اندازه ، از جمله آسیب تگرگ کوچک به چین های بزرگ است.

برای صافکاری در روش های مدرن به دستگاه های متعددی نیاز است که تمامی این دستگاه ها دارای کارایی یکسانی هستند.

مزیت استفاده از این تجهیزات، وارد نشدن آسیب به سطح و رنگ خودرواست. ( تمامی فعالیت های این تجهیزات بر روی سطح داخلی خودرو اعمال می شود.) ابزارهای چسبی تگرگ کش، دستگاه مکنده، دستگاه هات باک، دستگاه بادگیر بی رنگ، دستگاه نقطه زن و صافکاری میله ای (PDR) از این دست تجهیزات هستند.

در صافکاری با دستگاه مکش یا ساکشن، که نوعی صافکاری مدرن  در مجموعه بیابانی است،ابتدا صافکار دستگاه را روی بدنه فـرو رفــته  قرار می دهد.

این دستگاه با به وجود آوردن خلا، فشار منفی ایجاد کرده و بخش فرورفته را به سمت بیرون می کشد و بدنه به جای اصلی خود برمی گردد.

البته در صافکاری با دستگاه پس از این مرحله، صافکار باید از چکش کاری دستی نیز در صافکاری مجموعه بیابانی و  سایر شهرهای دیگر استفاده کند.

 استفاده  از چسپ در صافکاری یکی از به روز ترین روش های صافکاری  یا نوعی صافکاری مدرن می باشد که به تازگی به روی کار آمده است با استفاده از چسب های حرارتی شکل میگیرد.

حتما تا به امروز چسب های حرارتی را دیده اید با استفاده از آنها می توان بدنه خودرو را به حالت اولیه باز گرداند و این را بدانید که کار بسیار ساده ای می باشد اما به مهارت بالایی نیاز دارد .

برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید نیاز دارید که حتما خودروی خود را به پیش یک صافکار ماهر در مجموعه بیابانی  ببرید تا این کار را برای شما انجام دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *